Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Sonko obecna jest na rynku od roku 1989. Naszym celem od zawsze jest dostarczanie klientom zdrowych i smacznych produktów z najwyższej jakości składników. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, aby stać się liderem na polskim rynku zdrowej żywności.

Nasza historia

20 lat temu otworzyliśmy nasz pierwszy zakład konfekcjonowania kasz i ryżu we Wrocławiu, a następnie jeden z największych (20 tys. m2) i najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych znajdujący się w Bielanach Wrocławskich. Portfolio produktowe Sonko to m.in. znane i cenione wafle ryżowe; cienkie wafle jaglane, kukurydziane i ryżowe z dodatkami superfoods; pieczywo lekkie; pieczywo chrupkie; wafle ryżowe mini, płatki śniadaniowe, maca, sucharki i chipsy. To również bogata oferta kasz, ryżu oraz mixów ziaren marki Risana, która od lat buduje naszą pozycję lidera sprzedaży w segmencie dry food.

 

Jesteśmy firmą innowacyjną. Nasza wiedza i najwyższa jakość produktów są kluczem do zaspokojenia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Historia firmy to miliony sprzedanych produktów – zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami oraz zadowoleni klienci na całym świecie. To dla Was podejmujemy kolejne wyzwania, rozwijamy się i towarzyszymy Wam w trakcie całego dnia. Dbamy też o najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak: ISO 9001, HACCP, IFS FOOD, BRC oraz licencja potwierdzająca bezglutenowość wybranych produktów. Wszystko w myśl hasła Sonko – dbaj o siebie! My robimy to z pasją od wielu lat. Dajcie się zaskoczyć wszystkim co najpyszniejsze z natury

 

 

Sonko to:

  • prawie 30 lat doświadczenia
  • innowacyjne rozwiązania w przemyśle spożywczym
  • najwyższa jakość potwierdzona licznymi certyfikatami
  • bogate portfolio
  • rzetelny partner w biznesie
 
Facebook